עו"ד אילן גלזר ושות' | עורך דין אילן גלזר
תמונה: עו

עורך דין ונוטריון אילן גלזר – ראש המשרד ומייסדו

אני מאמין: תפקידנו הוא ניהול המורכבות הקיימת בתחום הנדל"ן. לכל עסקה האתגרים והייחודיות שלה. הוותק והניסיון העשיר, ניהול תהליך סדור, נטרול קשיים, צמצום פערים ומחלוקות בין הצדדים, ידע בדרישות המשפטיות והעסקיות, ההקפדה, הדיוק, התבונה והרגישות הם היתרון המשמעותי והערך המוסף שאנחנו מביאים אתנו.

מייסד ומנכ"ל משרד עורכי הדין אילן גלזר ושות'. בעל ניסיון עשיר של למעלה מ- 25 שנה בתחומי הנדל"ן והמקרקעין בישראל ובארה"ב.
במהלך שנות פעילותו צבר עו"ד גלזר ניסיון עשיר בתחומי ההתחדשות העירונית פינוי ובינוי ותמ"א 38 .מומחיותו של עו"ד גלזר באה לידי ביטוי במקצועיות, בפרקטיות וביצירתיות בליווי בעלי דירות ונציגויות בתים משותפים כמו גם יזמים וקבלנים, בכל שלבי העסקה וחיי הפרויקט. החל מגיבוש ההצעה, בחירת יזמים/קבלנים, מו"מ עם הגורמים הרלוונטיים: לרבות התקשרות עם יועצים, בנקים מלווים, רשויות התכנון ועד לשלבי מסירת הדירות ורישומן בלשכת המקרקעין.
המשרד בראשותו של עו"ד אילן גלזר הוא מהמובילים בתחום ההתחדשות העירונית ומייצג אלפי בעלי דירות, עשרות יזמים וקבלנים ברבבות פרויקטים ברחבי הארץ.
בנוסף, למשרד ניסיון רב בליווי עסקאות נדל"ן בזירה הבינלאומית בניהולו של עו"ד אילן גלזר, מוביל צוות המשרד עסקאות מקרקעין מורכבות לנכסי נדל"ן מניבים, פרויקטים של יזמות, קבוצות רכישה, ליווי השקעות, הקמת קרנות ומיזמי השקעה לנכסי נדל"ן מניבים בחו"ל- ארה"ב ואירופה.

חבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1991


אוניברסיטת תל אביב, תואר בוגר במשפטים (L.L.B )

עברית, אנגלית

התחדשות עירונית – פינוי ובינוי ותמ"א 38
קבוצות רכישה
מימון פרויקטים – ייצוג היזמים, המשקיעים.
תכנון ובנייה
עסקאות מכר ורכישה
עסקאות קומבינציה
עסקאות שכירות מסחרית
פרויקטים יזמיים
ליטיגציה
גישור עסקי

גלילה למעלה