עו"ד אילן גלזר ושות' | התחדשות עירונית - פינוי ובינוי

התחדשות עירונית - פינוי ובינוי

פרויקטים של פינוי-בינוי נועדו להפוך אזורים עירונים ישנים/לא מטופלים לאזורים בעלי איכות חיים מטופחת וחדשה. כדי להעניק לדיירים רמת דיור מתקדמת ואיכות חיים משופרת. דיירי הבניינים באזור הנבחר מתפנים מרצונם לטובת מגורים חלופיים זמניים, שאותם מממנים היזמים. הבניינים הישנים נהרסים, ונבנים בנייני מגורים חדשים. אנו דואגים שהדיירים יקבלו דירות חדשות, וגדולות יותר, בעלות מפרט טכני עשיר והטבות נוספות אחרות . במקביל לשיפור הניכר במבני המגורים חל שיפור כללי של מראה השכונה, הוספת גינות/פארקים/ריאות ירוקות, גני שעשועים וגני ילדים לפי צורך ועוד

משרדנו מטפל בעשרות פרויקטים של פינוי בינוי ברחבי הארץ, בינם ייצוג של אלפי דיירים. שכלול המשימות, שמירה והגנה על זכויות הדיירים בפרויקטים מורכבים אלו הינם נר לרגלינו. משרדנו מלווה את בעלי הדירות בפרויקט ונותן שירות מלא ומקיף מהיום בו נולדת היוזמה לראשונה ועד ליום האחרון של הפרויקט, המושלם בתיקון צו הבית המשותף לאחר השלמת עבודות החיזוק, השיפוץ והבניה.

למשרדנו מומחיות רבה בשמירה והגנה על זכויות בעלי הדירות בפרויקטים מורכבים מעין אלו, וידע רב כיצד ניתן להשיג לבעלי הדירות בפרויקטים אלו את התמורה המיטבית האפשרית.

אנו רואים עצמנו כחלוצי דרך וכבעלי מומחיות מיוחדת בעסקאות מסוג זה הן בנוגע לעריכת מסמכי ההתקשרות והן במתן פתרונות משפטים לקשיים העולים ביישום ההוראות לרבות פתרונות משפטיים וחוץ-משפטיים למקרים של דייר או דיירים המסרבים לשתף פעולה עם קידום הפרויקט.

תמונה: עמוד פינוי בינוי
גלילה למעלה