עורך דין ונוטריון חיים גלזר

עורך דין ונוטריון חיים גלזר

 

טלפון: 04-8640989

דוא"ל: paul@glaser-adv.co.il

 

תמצית:

Haim

עו"ד חיים גלזר הינו שותף בכיר והמקים של משרד עו"ד גלזר ושות' בחיפה בשנת 1975. 

עו"ד חיים גלזר משמש כיועץ בכיר למשרד הבוטיק לעסקאות נדל"ן גלזר ושות' רמת גן בתחומים רבים.

 

במשרדי הפירמה בחיפה מתמחה ועוסק עו"ד חיים גלזר בתחום האזרחי ובעיקר בתחום הביטוח, הנזיקין ותביעות על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, רשלנות רפואית ורשלנות מקצועית של עורכי דין אדריכלים ומהנדסים – כולל ליקוי בניה. כמו כן עוסק בתחום הפלילי ובמסגרת זו שימש כסנגור צבאי ,ומונה לטפל כסנגור בתיקים ביטחוניים רגישים מטעם ביהמ"ש.

 

 

הסמכה: 

מוסמך כעו"ד בישראל משנת 1962

שפות:

עברית , אנגלית

נסיון עבר: 

חיים גלזר יליד 1934, עלה ארצה בשנת 1950. לאחר שעבר את פרק המעברה התחנך בחיפה ואת שירותו הצבאי עשה בשייטת 13 שם שירת גם את שירות המילואים שלו.

בשנת 1959 השלים את לימודי בפקולטה למשפטים בירושלים. במקביל לעבודתו במשרד הביטחון החל התמחותו אצל עו"ד מיכאל כספי מתל אביב.

בראשית שנת 1962 עם קבלת רישיון עריכת הדין החל לעבוד במשרדו של עו"ד כספי בתל אביב כשכיר ולאחר תקופה קצרה עבר לנהל את הסניף החיפאי של המשרד תחילה כשכיר ואח"כ כשותף.

בשנת 1975 הקים את המשרד החיפאי של הפירמה ומאז מנהל משרד עצמאי.

במסגרת פעילותו בלשכת עורכי הדין היה מ"מ ראש המועצה, כשהייתה בראשותו של עו"ד גבריאל קלינג , לימים שופט בבית המשפט המחוזי בתל אביב. עוד שימש כיו"ר הוועדה ליחסים בינלאומיים של הלשכה ולאחר מכן חבר נשיאות אותה ועדה.

נבחר ליו"ר עמותת המשפטנים גרמניה- ישראל, שנמנה עם מייסדיה.

מכהן כחבר הסנאט הקבוע של ועידת ראשי לשכות עורכי הדין באירופה.

Website URL: http://www.glaser-adv.co.il Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.